Par projektuRāmavas privātmāju komplekss atrodas ainaviskā vietā Daugavas kreisajā krastā – vien 15 minūšu attālumā no galvaspilsētas dinamiskās vides. Izcila infrastruktūra ar ērtiem piebraucamiem ceļiem ļauj izvairīties no sastrēgumiem jebkura dienas laikā, savukārt skolu, bērnudārzu, sporta kompleksu un tirdzniecības centru pieejamība rokas stiepiena attālumā padara Rāmavas privātmājas par īstu pērli mūsdienīgai dzīvei.


Labiekārtota vide

Katrai mājai ir paredzēta pilnīgi nodalīta ieeja un apzaļumota pagalma teritorija. Izvietojums paredz nelielu bruģētu piebraucamo laukumu mājas priekšpusē, kur ir iespējams novietot otru mašīnu vai velosipēdu, atstājot maksimāli plašu teritoriju ar saulaino terasi mājas noslēgtākajā pusē. Dvīņu māju pārdomātais savienojums un atsevišķās ieejas ļauj baudīt mieru un pēc savas gaumes ainaviski iekārtot pagalmu prom no svešu cilvēku acīm.

Kvalitāte detaļās

Iedvesmojoties no minimālisma lakoniskam formām, arhitekti rādīja modernas mājas, izmantojot kvalitatīvus materiālus un elegantus apdares elementus. Interjera dizaineri, savukārt, parūpējas par pārdomātu plānojumu un funkcionalitāti ikvienā detaļā, kas padara dzīvi patīkamu un baudāmu. Augstie, gaisīgie griesti viesistabā ļauj telpā ieplūst svaigajam gaisam, guļamistabu izvietojums nodrošina klusumu un mieru, bet lielie panorāmas logi tā vien aicina baudīt nesteidzīga rīta saullēktu.

Pieraksties mūsu jaunumiem un uzzini par jaunākajiem projektiem pirmais!

Nepareizs e-pasts

Subscribe fail

Paldies! Jūs esiet pievienots/a mūsu jaunumu saņēmēju sarakstam.