Par uzņēmumu

Dignājas dārzi

< atpakaļ

Teicama atrašanās vieta

Nams atrodas tuvajā Ziepniekkalnā, Dignājas 1A – klusā un zaļā apkaimē, no kuras vien 8 minūšu laikā iespējams nokļūt pilsētas centrā. Līdz modes un izklaides centram „Rīga Plaza” ir 6 minūšu brauciens; līdz „Spicei” – 11. Tikai 20 minūšu attālumā atrodas Jūrmala. Savukārt mājas tiešā tuvumā ir bērnudārzs, skola un sabiedriskā transporta pietura.

Funkcionalitāte un komforts

Būvniecības procesā mūsu prioritātes bija funkcionalitāte un pieejamība. Projektā ieviesti mūsdienīgi, uz energoefektivitāti un drošību vērsti tehniskie risinājumi. Pārdomāts plānojums, kvalitatīvu materiālu apdare, lieli logi – it viss šajā jaunajā mājā rada apstākļus baudpilnai dzīvošanai. Inovatīvi inženiertehniskie risinājumi apvienojumā ar dzīvokļu nelielo platību ir ideālas cenas un kvalitātes attiecības pamatā.

Teritorija

„Dignājas dārzi” starp līdzīgas klases projektiem izceļas ar privātas slēgtas teritorijas esamību, kurā ierīkota autostāvvieta un bērnu rotaļlaukums. Mājas iekšpusē izbūvēta ratiņu un velosipēdu novietne.

Nama četros stāvos pieejami kompakti vienas, divu un trīs istabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari. Pirmā stāva apartamentus papildina zaļojoši privāti mazdārziņi, kur ģimeniski pavadīt brīvo laiku.

Mēs esam parūpējušies par Jūsu labsajūtu – šeit ir visi priekšnosacījumi,
lai jūs patiesi justos MĀJĀS!Dalīties:

Vairāk

Dinastijas iela 2-1 Lasīt vairāk

2 stāvi
4 istabas
Platība: 191.80 m2

Mājokļa cena: 350 000 EUR
Statuss: PIEEJAMS">Mājokļa cena: 350 000 EUR
Statuss: PIEEJAMS


Pieraksties mūsu jaunumiem un uzzini par jaunākajiem projektiem pirmais!

Nepareizs e-pasts

Subscribe fail

Paldies! Jūs esiet pievienots/a mūsu jaunumu saņēmēju sarakstam.